JAK PRACUJEME

 Na první pohled se opravdu může zdát, že v dnešní době není problém sehnat dobré financování na vaše nové vozidlo ale právě dnes je finanční trh tak obsáhlí a nabídka finančních produktů tak široká, že si neznalý člověk jen těžko vybere tu správnou variantu, která bude plně vystihovat jeho představy a potřeby. 


   A právě proto jsme tu mi. Naše zkušenosti a dlouholetá praxe v oblasti financování a pojištění především vozidel, nám umožňuje celý finanční trh dopodrobna zmapovat a věnovat se mu na 100%. Díky tomu máme přehled o všech dostupných produktech a hlavně o novinkách a speciálních akcích, které úvěrové, leasingové společnosti a pojišťovny nabízí. 

   MNOŽSTEVNÍ SLEVY. Jen díky velkému objemu smluv, které realizujeme u renomovaných finančních společností, jsme schopni čerpat právě zmiňované MNOŽSTEVNÍ SLEVY (stejně jako např. ve velkoobchodě) které díky naší společnosti můžeme plně nabídnout Vám a tím Vám ušetřit opravdu veliké peníze. 

   Nechte si spočítat nezávaznou kalkulaci zdarma a přesvědčte se sami.

Všem našim zákazníkům radíme: 

   Nechvátejte. Věnujte výběru finančních produktů jen jeden den navíc! Kontaktujte nás a ušetřete desetitisíce korun!

   Nejednejte impulsivně!! Výběr vozu je na dlouhou dobu a stejně tak i financování a pojištění. Nevyčítejte si dlouhá léta nevýhodnou splátku.

   Naše služby může využít opravdu každý, jen těm klientům, kteří mají záznam v registrech dlužníku, mají špatnou platební morálku a historii naše služby nenabízíme a prosíme, nekontaktujte nás!!!! 

   Je nám lhostejné kdo je dodavatelem vašeho vozu, vybrat si ho můžete kdekoli. V autobazaru, na internetu, přes inzerát, ze zahraničí nebo od známého. Nebudete-li si vědět rady s výběrem vozu, nebo nechcete trávit celé hodiny chozením po autobazarech, kontaktujte nás a mi vám pomůžeme i v tomto případě. Když budete mít vybraný ten správný vůz, dejte dohromady co nejvíce informací (číslo karoserie VIN, typ, obsah motoru, barvu atd.) nebo v nejlepším případě okopírujte velký technický průkaz. 

Postup zajištění výhodných splátek:   Vše je hotovo a vyřízeno. Se svým novým vozem odjíždíte domů. 

Auto úvěr

Účelový úvěr na financování nových i ojetých vozidel

Auto leasing

Nejpoužívanější produkt k financování nového vozu

Zpětné financování

Získání hotovosti až do výše 70% současné ceny vozidla

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění kryje škody způsobené převážně Vaší vlastní vinou

Povinné ručení

Pojištění odpovědnosti z provozu motorového vozidla

Dovoz aut ze zahraničí

Výběr exkluzivního vozu