Poradna

Jak je možné že nabízíte levnější splátky než konkurence??

   Ano, ve většině případů jsme opravdu schopni Vám nabídnout lepší podmínky než konkurence, nejenom na financování vašeho nového vozu (úvěr, leasing) ale též na pojištění (povinné ručení, havarijní pojištění, doplňkové pojištění). Jediný důvod jak je možné že máme lepší podmínky, jsou MNOŽSTEVNÍ SLEVY. Jelikož se v oblasti financování a pojištění vozidel a strojů pohybujeme již dlouhá léta a dopodrobna známe veškeré možnosti tak jich dokážeme využít a nabídnout je prostřednictvím naší společnosti Vám. 

Kdo mi bude půjčovat peníze? Vy osobně, banka nebo někdo jiný??
   Naše společnost určitě peníze nepůjčuje. My jsme jen prostředníkem mezi Vámi a splátkovými společnostmi a naším hlavním cílem je vybrat nejvýhodnější nabídku. Vaším partnerem pro financování je vždy tedy přímo leasingová společnost, v případě pojištění pak pojišťovna. Našimi partnery jsou vždy renomované společnosti s dlouholetou tradicí. 

Mám si vybrat leasing nebo úvěr?
   V dnešní době je na vrcholu nabídky většiny společností právě forma úvěru, jelikož leasing ztratil veškeré své výhody. Proto tedy i mi svým klientům doporučujeme právě formu úvěru, který je mnohem variabilnější a pružnější. 

Kdo bude zapsán ve velkém technickém průkazu jako vlastník vozidla?
   U leasingové smlouvy je v technickém průkazu zapsána leasingová společnost. U úvěrové smlouvy, kterou doporučujeme, jste ve většině případů v technickém průkazu zapsán Vy, o financující společnosti není v technickém průkazu žádná zmínka. 

Kdo má k dispozici originál velkého technického průkazu?
   V tomto případě platí, že většina společností při financování vozidel požaduje, aby byl originál velkého technického průkazu deponován na jejich centrále. U leasingové smlouvy je to jasné, protože vlastníkem vozidla je leasingová společnost. U úvěru je to z toho důvodu, že úvěr je sjednáván jako účelový ke koupi vozidla a financující společnost chce mít přehled o vlastnících vozidla. Není pro mne výhodnější uzavřít smlouvu přímo s leasingovou společností, tedy bez zprostředkovatele? Ve většině případů je tomu naopak, tzn. smlouva uzavřená přes naši společnost, bývá výhodnější než, když si klient může uzavřít sám. Důvodem jsou MNOŽSTEVNÍ SLEVY. Stejně jako je tomu běžné v obchodním životě, dostávají zákazníci, kteří nakupují ve velkém množstevní slevy, podobné je to i v naší branži, tedy finančních službách. Zprostředkovatelé, které realizují velké množství smluv, což je náš případ, mají od leasingových společností nebo i pojišťoven možnost čerpat určitá cenová zvýhodnění, které pak můžeme přenést na naše zákazníky. Našim zákazníkům doporučujeme vždy porovnávat celkové náklady na financování, tedy veškeré náklady, které Vás mohou potkat v průběhu splácení vozidla. 

Mohu předčasně splatit auto? Jaké jsou postihy?
   V případě sjednání úvěrové smlouvy má klient nárok na předčasné splacení s tím, že většina leasingových společností dnes již tzv. odúročuje budoucí splátky, takže se předčasné splacení vyplatí, protože nehradíte všechny zbývající splátky v plné výši. Většina společností sice pracuje s určitými administrativními poplatky, ale jedná se většinou o částky kolem 1.000-5.000 tis. Kč a vzhledem k odúročení se to stále vyplatí. 

Jak dlouho trvá celý proces financování, co k tomu potřebuji?
   Sjednání a schválení financování na auto je v zásadě jednoduché, přesný postup je popsán v sekci, Jak to celé probíhá. Schválení je velice jednoduché, stačí vyplněná žádost a některé podklady a schválení financování může začít. Seznam požadovaných podkladů najdete na hlavní straně. Po obdržení těchto podkladů je možné zpravidla do několika hodin prověřit, zda je možné smlouvu uzavřít či nikoliv. V případě, že ano, je možné smlouvu podepsat většinou hned druhý den, záleží na domluvě s Vámi. 

Jste levnější než autobazar, autosalon či banka?
   Ano, opravdu jsou naše podmínky velice výhodné, nestává se často, aby měl někdo výhodnější nabídku. Proto nedoporučujeme uzavírat leasing nebo úvěr přímo v autobazaru, ale naše podmínky jsou výhodnější i než financování jaké dostanete v autosalonu (nová vozidla) nebo přímo z banky či leasingové společnosti. Důvody jsou v zásadě dva: a) množstevní slevy, které máme možnost čerpat za realizované smlouvy; b) stejné auto Vám zkalkulují v několika společnostech zcela rozdílně, naším úkolem je nabídky porovnat a vybrat tu nejvýhodnější pro Vás. 

Registr neplatičů – SOLUS – mám záznam, co s tím?
   Těmto klientům ať jsou to podnikatele i nepodnikatele naše služby nenabízíme. Zaměřujeme se na klienty s dobrou platební morálkou a historií, kterým nabízíme jedny z nejlepších podmínek financování a pojištění na trhu. Je ovšem pravda, že mnoho klientů se dostane do registru neplatičů pro porušení nějaké drobnosti, třeba za pozdní úhradu faktury za telefon nebo internet. Někdy jsou důvody opravdu nepochopitelné a snadno přehlédnutelné. V těchto případech je možné realizaci vyzkoušet. Dlouhodobé neplatiče či klienty se závažími proviněními v registru neplatičů skutečně nevyhledáváme. 

Vybral jsem si auto od známého (přes inzerát, od souseda), můžete mi také zajistit financování?
   Samozřejmě že ano. Jsme schopni zajistit financování vozidla bez ohledu na to, kdo je prodávající. Podmínkou je, aby vůz byl registrován pro ČR, měl vydán velký technický průkaz a u již registrovaných vozů byla platná STK (kromě aut z dovozu s tzv. čistopisem technického průkazu). Již dlouho mám jednu pojišťovnu, kde mi dávají bonusy, získám u Vás i přes tyto skutečnosti výhodnější podmínky? Ano dokážeme velice efektivně pracovat s bonusy, které máte vy nebo vaši rodinní příslušníci vyježděné u jiných společností. Bonusy nemusíte nijak dokládat, dokážeme je zjistit a pracovat s nimi ještě před podpisem pojistné smlouvy. 

Co všechno obsahuje Vaše komplexní pojištění?

   Základní balíček komplexního pojištění vozidla, které klientům nabízíme, obsahuje: 1. pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (povinné ručení) s limity plnění obvykle 100 mil. při škodách na zdraví a 100 mil. Při škodách na majetku (tedy maximální limity plnění), lze sjednat i nižší limity, ale příliš to nedoporučujeme. 2. kompletní havarijní pojištění se spoluúčastí 10%, toto je možné po dohodě s klientem snížit na 5% i na částky ještě nižší. Pojištění pro případ: HAVÁRIE, ODCIZENÍ, ŽIVELNÁ POHROMA (požár, výbuch, blesk, vichřice, krupobití, sesuv půdy, pád věci, sněhu, námraza atd.), VANDALISMUS, STŘET SE ZVĚŘÍ. 3. připojištění čelního skla případně všech skel vozidla. Samozřejmě je možné zřídit celou řadu dalších pojistných produktů (např. pojištění právní ochrany D. A. S. pojištění osob ve vozidle, pojištění zavazadel, náhradní vozidlo atd.) záleží na Vašich požadavcích. O obsahu každého pojištění jste vždy informování předem v naší nabídce.


Ráj aut - inzerce nových i ojetých aut         Sportovnivozy.cz - inzerce sportovních aut

Auto úvěr

Účelový úvěr na financování nových i ojetých vozidel

Auto leasing

Nejpoužívanější produkt k financování nového vozu

Zpětné financování

Získání hotovosti až do výše 70% současné ceny vozidla

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění kryje škody způsobené převážně Vaší vlastní vinou

Povinné ručení

Pojištění odpovědnosti z provozu motorového vozidla

Dovoz aut ze zahraničí

Výběr exkluzivního vozu